27.6. Kharg Island

Moderátori: Amhro, TyNyT, Dzear

Reitak
Dátum registrácie: 9 Apríla 2006, 22:04
Kontaktovať užívateľa:

Re: 27.6. Kharg Island

Príspevokod užívateľa Reitak » 28 Júna 2013, 11:59

a coze ziadne bu ani hu v private sekcii? inak s tym mawkom ma to vcelku bavilo, proste s C4 uz nemam take stastie, ked maju scan, nepriblizim sa ktechnike a 1 vs 1 som som slaby clanok.

takze ak chcete, mozme dalsiu mapu scanovat z hora a uvidime, myslim, ze takyto cheat je velmi potrebny ked odkryva nepriatelov, pretoze mi ho vobec nepozuivame, oni ano. A ked som to ku koncu mapy zacal pouzivat, tak sme to vcelku aj otocili.
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
TyNyT
Dátum registrácie: 9 Novembra 2006, 21:14

Príspevokod užívateľa TyNyT » 28 Júna 2013, 15:24

Reitak napísal:a coze ziadne bu ani hu v private sekcii? inak s tym mawkom ma to vcelku bavilo, proste s C4 uz nemam take stastie, ked maju scan, nepriblizim sa ktechnike a 1 vs 1 som som slaby clanok.

takze ak chcete, mozme dalsiu mapu scanovat z hora a uvidime, myslim, ze takyto cheat je velmi potrebny ked odkryva nepriatelov, pretoze mi ho vobec nepozuivame, oni ano. A ked som to ku koncu mapy zacal pouzivat, tak sme to vcelku aj otocili.

Jasně, můžeme to zkusit. Problém je, že nám chybí lidi do Heli a Dzear s Nitrilem pak chybí zase na zemi.

P3PoX
Dátum registrácie: 3 Júna 2012, 12:31
Klan Tag: SBC

Príspevokod užívateľa P3PoX » 28 Júna 2013, 15:27

Dufam ze v dalsej mape bude hrat aj Youda v heline, lebo dzear s nitrilom sa zidu na zemi :D Je to dost blbe no, este si zobrali Justica ktory patri medzi top infantry hracov, dokonca im nehral gauntlet, ioio ani alfonso. Takze to budeme este mat velmi tazke s nimi :(
Obrázok

Dzear
Dátum registrácie: 15 Marca 2012, 21:25

Príspevokod užívateľa Dzear » 28 Júna 2013, 15:58

Tak s tou heli sme boli dost casto aj na zemi :D Kazdopadne urcite to bude hodne tazke ked im hra teraz uz aj Justice co neviem vobec ako sa dohadovalo ze bude hrat tam. V podstate bez urazky ma ich team teraz velmi vela skillerov a bude to uz dost nehratelne. Vlastne nam aj par hracov co su GOOOD momentalne prestalo hrat. Je to smutne ale je to dost zle z mojho pohladu .
Obrázok

Velo
Dátum registrácie: 8 Februára 2013, 20:44

Príspevokod užívateľa Velo » 29 Júna 2013, 19:00

tak Youda asi hrať nebude... nie je doma a nebude zrejme až mesiac :!: ..na týždeň taktiež nemôže ani Head ..noo ružovo to nevidím ani ja.. :?

edit: asi by bolo dobré poprehadzovať pár hráčov.. lebo to bude to isté ako v zime... budeme prehrávať o 400 ticketov
Obrázok

Amhro
Dátum registrácie: 13 Apríla 2012, 09:48
Klan Tag: SBC

Príspevokod užívateľa Amhro » 29 Júna 2013, 21:32

nj vidím to na balance heliny aspoň

Dzear

Príspevokod užívateľa Dzear » 29 Júna 2013, 23:28

Ako ja s Nitrilom kludne mozme hrat heli,tak to bolo aj planovane. Nejak extra problem nam ich air nerobi, obcas Vik vie pekne podkurit ale aj to je v norme.Zasa mame Amhra a Vela a oni vedia zahrat velmi slusne proti ich Airu. Ich heli nas nejak netrapi, TV sa uhnut ako tak vieme a trafit ich obcas vieme :D . Ono problem je v tom ze infantry nemame dost dobre aby hrali proti ich infantry. Ono keby hraju vsetci tak ako sa planovalo bolo by to vcelku ok, lenze to tak nieje :-(
Obrázok

hectic
Dátum registrácie: 4 Novembra 2012, 18:10

Príspevokod užívateľa hectic » 30 Júna 2013, 10:42

Dzear napísal:Ako ja s Nitrilom kludne mozme hrat heli,tak to bolo aj planovane. Nejak extra problem nam ich air nerobi, obcas Vik vie pekne podkurit ale aj to je v norme.Zasa mame Amhra a Vela a oni vedia zahrat velmi slusne proti ich Airu. Ich heli nas nejak netrapi, TV sa uhnut ako tak vieme a trafit ich obcas vieme :D . Ono problem je v tom ze infantry nemame dost dobre aby hrali proti ich infantry. Ono keby hraju vsetci tak ako sa planovalo bolo by to vcelku ok, lenze to tak nieje :-(

sežeňte někoho místo mě do tanku/ifv a můžu podle potřeby skočit do infantry...
Obrázok

Velo
Dátum registrácie: 8 Februára 2013, 20:44

Príspevokod užívateľa Velo » 30 Júna 2013, 14:17

Dzear napísal: Ich heli nas nejak netrapi, TV sa uhnut ako tak vieme a trafit ich obcas vieme :D

teraz maju v heline Pentika... on vám TVčkami podkúri trochu viac ako Zunik ;-)
Obrázok

Dzear

Príspevokod užívateľa Dzear » 30 Júna 2013, 16:19

Velo napísal:
Dzear napísal: Ich heli nas nejak netrapi, TV sa uhnut ako tak vieme a trafit ich obcas vieme :D

teraz maju v heline Pentika... on vám TVčkami podkúri trochu viac ako Zunik ;-)

Praveze ked bol teraz Pentik a nie Zunik tak sa dalo celkom v pohode lietat :-) Zunik ma sere strasne ale pentik zatial nic moc, mozno mal len smolu no.
Obrázok

Návrat na "LWTB - RED Team (Last Game - Second Chance)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný