No Packet Flow

Technical support

Moderátor: Ostatne Hry - Moderator

skyfire
Dátum registrácie: 4 Septembra 2006, 17:40
Klan Tag: |bmk|

No Packet Flow

Príspevokod užívateľa skyfire » 10 Júla 2012, 18:21

Z ničeho nic mě začal kopat PB s touto hláškou. Já jsem neměnil HW ani SW, ale můj poskytovatel internetu přecházel na nějaký nový systém, takže problém bude asi u něj a už jsem mu to nahlásil. Každopádně nevíte někdo kde v BF3 najdu nastavení Punkbuster ON/OFF. Všude na netu píšou radu připojit se na server kde je PB vypnutý a podívat se v nastavení hry jestli je PB zamnutý nebo vypnutý a hodně lidi píše, že jim to pomohlo, že tam byl PB vypnutý. Jenže já jsem asi slepý, v menu hry nikde volba PB ON/OFF nevidím. Dík za rady.
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
belco
Dátum registrácie: 4 Októbra 2005, 12:53
Kontaktovať užívateľa:

Re: No Packet Flow

Príspevokod užívateľa belco » 10 Júla 2012, 18:37

Zmaz celu zlozku kde je PB a stiahni a naistaluj PB znova.
Obrázok
Obrázok Obrázok Obrázok
Kedysi som býval veľmi namyslený, ale teraz som už bez chyby.

@ndy25
Dátum registrácie: 10 Februára 2010, 10:39
Klan Tag: LAMA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa @ndy25 » 10 Júla 2012, 18:38

Obrázok
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

skyfire

Príspevokod užívateľa skyfire » 10 Júla 2012, 19:19

Vše je marné. Přeinstaloval jsem celé PC, čistá instalace BF3 a PB. Několikrát jsem PB smazal, instaloval, updatoval. Vypnul FW a AV ještě nemám ani nainstalovaný, ale nic. Co ta možnost ve hře PB switch ON/OFF máte někdo tušení kde to je?
Obrázok

belco
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa belco » 10 Júla 2012, 19:58

existuje jedna utilitka ktora preveri funkcnost PB, pbsvc.exe. Mozno by bolo dobre hodit screen, co to vyhodi. Este si prever, ci ti bezi sluzba v services, mali by tam byt dve PnkBstrA a PnkBstrB, obe by mali byt na automatic. Skus ich vypnut a znovu zapnut.
Obrázok
Obrázok Obrázok Obrázok

Rodolfo
Dátum registrácie: 8 Septembra 2005, 17:31
Klan Tag: =BiA=
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Rodolfo » 11 Júla 2012, 00:53

Nikto neodpovedal skyfirovi na jednu otazku, sam som mu teda odpoved preveril - Mal som raz tiez s PB problem, a viem ze som v menu hry vypinal PB, no teraz tam ta moznost nie je, museli to v poslednom patchi odstranit, a ked niekde radia ho vypnut, tak je to uz neplatna rada lebo moznost vypnut ho zmizla... zial, EA chce aby si nastavoval len jednoduche veci, oni sa postaraju o tie extremne mozog namahave nastavenia typu on/off PB, alebo oni lepsie vedia aku velku chces minimapu na hude, a ze 3x3 cm na pol metrovom monitore stacia a tak, este ze ich mame a oni za nas rozmyslaju a nas nemusi nic boliet :) V dalsich hrach do buducna nam dufam budu hladat aj priatelov a zaradovat nas do clanov, a mozno cez web kameru budu odhadovat aky asi sme ludia a budu nam nastavovat aj graphic settings podla ich vlastnych tuzob :)
Deti sa nas raz budu pytat ze ci sme poculi o nieco ako je settings, ze vraj my paprdovia stary sme kedysi museli nieco aj nastavovat, a oci, vtedy to nebolo este nelegalne? ...

skyfire

Príspevokod užívateľa skyfire » 11 Júla 2012, 08:50

belco : pbsvc.exe je přímo v adresáři BF3 a je tam test, který když spustím, tak všechno proběhne v pohodě. PnkBstrA a PnkBstrB běží v pořádku.
Rodolfo : dík za ověření, že nejsem slepý. FUCK OFF EA
Obrázok

belco
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa belco » 11 Júla 2012, 10:10

Tak to je potom zahada. Inak co som pozeral zahranicne fora, tak nie si sam kto ma rovnaky problem.

Odoslane cez tapatalk
Obrázok
Obrázok Obrázok Obrázok

@ndy25
Dátum registrácie: 10 Februára 2010, 10:39
Klan Tag: LAMA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa @ndy25 » 11 Júla 2012, 10:46

No ja som pozeral aj na fore kde pisali typkovia tie iste problemy s BC2 - zrejme predpokladam problem na strane PB (ako sa uz parkrat stalo v minulosti) a nie na strane EA/DICE. Skus preinstalovat referencne drivery na grafiku - niektorym to vraj pomohlo.
Obrázok
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

iOio
Dátum registrácie: 26 Marca 2012, 21:32
Klan Tag: SBC
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa iOio » 11 Júla 2012, 10:52

od nás fallen riešil to isté asi 6x preinštaloval systém aj hru a sem-tam mu to pomohlo ale následne sa to vrátilo ale zase momentálne mu to ide takže ťažko povedať ... mal na evenbalance poslať nejaký log ale odkedy mu napísali o tom logu odvtedy mu to ide :lol:
druhá vec je že mal nejaký malware v kompe tak možno to bolo aj to :D

skyfire

Príspevokod užívateľa skyfire » 16 Júla 2012, 10:32

Problém vyřešen. Nahlásil jsem to mému poskytovateli internetu. Ten to nakonec vyřešil přidělením statické IP a už mi to šlape.
Obrázok

iOio
Dátum registrácie: 26 Marca 2012, 21:32
Klan Tag: SBC
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa iOio » 16 Júla 2012, 10:56

to je zaujímavé ... ja mám statickú IP a tiež mi to robí ale ako som písal len na jednom serveri tak ma to moc netrápi :)

apokalipto
Dátum registrácie: 12 Februára 2017, 08:32

Príspevokod užívateľa apokalipto » 15 Februára 2017, 11:29

Čaute. Neviem či po takej dlhej dobe hráva ešte niekto ale problém z no packet flow sa deje aj teraz.
Po dlhom čase som sa vrátil k hre na novom notebooku a neviem si dať rady s PB. Som už zúfalý
PB pre inštalovanie nepomohlo, test PB je ok ani FW ani AV ho neblokujú. Všetky ovládače sú nové.
Prosím pomoc.

Návrat na "BF3 - Technická podpora"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní