Pomoc pri výbere zbrane a prislusenstva

Moderátor: Sanxo

Užívateľov profilový obrázok
mercenary-sk
Dátum registrácie: 20 Januára 2007, 02:07
Klan Tag: LC_SMS
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pomoc pri výbere zbrane a prislusenstva

Príspevokod užívateľa mercenary-sk » 17 Novembra 2008, 12:07

belco napísal:Zdravim aky velky rozdiel a hlavne v com je medzi JG AK47 a JG AK47 full metal (teda okrem ceny) co maju v municaku. Na vzhlad vyzeraju skoro rovnako, len chcem vediet v ktorych kovovych castiach je rozdiel, co je plastove a co kovove.

Kovove je to co na zbrani aj kovove ma byt a rozdiel pocitis ak si chytis plastovu a kovovu zbran Napriklad taka G36 je plastova aj v reale a vyzera super :) ja mam full metal len toho casu po mojom "odbornom" zasahu akosi nefunkcny Esteze poznam dobreho mechanika :D :wink:

Mino
Dátum registrácie: 9 Septembra 2005, 12:15
Klan Tag: |bmk|
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Mino » 22 Februára 2009, 20:04

Ktoru by ste brali vi stychto dvoch je to ta ista len jedna je od bell a druha je od Classic Army
Obrázok

mercenary-sk
Dátum registrácie: 20 Januára 2007, 02:07
Klan Tag: LC_SMS
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa mercenary-sk » 22 Februára 2009, 20:34

Ta CA vyzera lepsie.. autentickejsie keby som to vedel aj ja tam kupujem :(

Sanxo
Dátum registrácie: 12 Januára 2006, 20:13
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Sanxo » 22 Februára 2009, 21:07

asi aj ja by som bral CA. Ta od Bell mi pripada taka vycackana 8)
Zem umiera. Ak zomrie zem, zomrie aj človek. Ak zomrie človek, zem sa zachráni...
Obrázok
lepsia lama kamarat, ako skiller debil. :-D
"Pobite ich vsetkych.Boh si ich uz roztriedi."
http://www.katherine.sk

Mino
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Mino » 23 Februára 2009, 00:44

Sanxo napísal:asi aj ja by som bral CA. Ta od Bell mi pripada taka vycackana 8)

Ok chalani davam na vase rady iked ju budem kupovat az na jesen ale lepsie je vedet dopredu :)
Obrázok

Mino
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Mino » 25 Februára 2009, 16:21

Tak dnes som sa dozvedel nemilu vec a to ze moju vybratu M4 nemam kupovat z netu ale priamo s municaku tak sa chcem opytat je tato M4 s Gunneru ta ista ako tato s municaku?
Ide my hlavne aby bola full metal a mala uz od vyrobi mosfet...

Sanxo prosim ta potom by som sa potreboval stebov dohodnut tak napis my na ICQ dik..
Obrázok

Sanxo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Sanxo » 25 Februára 2009, 19:30

Mino napísal:Tak dnes som sa dozvedel nemilu vec a to ze moju vybratu M4 nemam kupovat z netu ale priamo s municaku tak sa chcem opytat je tato M4 s Gunneru ta ista ako tato s municaku?

Sanxo prosim ta potom by som sa potreboval stebov dohodnut tak napis my na ICQ dik..

na municaku maju 6604 (95$) , na Gunneri je to 6604BT (148$). A preco nemas kupovat z netu?
Zem umiera. Ak zomrie zem, zomrie aj človek. Ak zomrie človek, zem sa zachráni...
Obrázok

Mino
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Mino » 26 Februára 2009, 00:53

Sanxo napísal:
Mino napísal:Tak dnes som sa dozvedel nemilu vec a to ze moju vybratu M4 nemam kupovat z netu ale priamo s municaku tak sa chcem opytat je tato M4 s Gunneru ta ista ako tato s municaku?

na municaku maju 6604 (95$) , na Gunneri je to 6604BT (148$). A preco nemas kupovat z netu?

Odporucil my to kamarat a ze zbrane sa neoplatia kupovat z netu lebo je tam strasne drahe clo a postovne plus este dph ze neoplati sa to ...
No a toho to som sa bal kua ze to nebude ta ista ...
Obrázok

Vlki-Slovak
Dátum registrácie: 8 Augusta 2006, 08:53
Klan Tag: *SG1*

Príspevokod užívateľa Vlki-Slovak » 26 Februára 2009, 15:34

mino ohladom toho cla si precitaj moju temu aby si bol v obraze. nieco sa oplati a nieco nie u zbrani to plati 2nasobne.
Obrázok
"Smrť dobrého je ťažká strata pre mnohých." Publilius Syrus الموت هو الوحيد العدالة الذئاب

Mino
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Mino » 26 Februára 2009, 22:56

Vlki-Slovak napísal:mino ohladom toho cla si precitaj moju temu aby si bol v obraze. nieco sa oplati a nieco nie u zbrani to plati 2nasobne.

Cital som to ale mam stoho cisty salat ja proste potrebujem len vedet ci niekto obiednaval uz s gunneru velku zbran lebo som zistil ze nic ine odtial uz nechcem mozno ze este keby som ktomu dal plynak zalozak....
Ide my uz len o ty skusenosti stym obiednanim lebo ked tu M4 ktoru chcem nemaju v municaku musim ju uz jedine s gunneru obiednat je tam najlacnejsia....
Obrázok

Sanxo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Sanxo » 1 Novembra 2010, 11:20

Tonco247 napísal:1.Tak do 120 eur
2. Ak (akýkoľvek model ) ,MP5 (tiež)
Prosím poradte .Ak máte dačo takéto na predaj a ste z okolia BB tak napíšte. :P

Bam predava slusne natuningovanu M4. Je sice z Tornale, ale neprekonatelne daleko od BB to nie je (120 km?)

Co sa tyka typu, osvedcene su od JG G36. Ale dobre strielaju aj MP5 a aj M4 (tiez od JG). Od Cymy su dobre M14 socom a AK. Dboys su slusne M4, a AK. Odporucam ti vyberat skor fullmetal verzie (pri JG mozes aj plastove).

Tiez by som ti navrhoval vybrat si dva-tri modely a postnut ich sem. Vedeli by sme ti lepsie poradit ci si si vybral dobre.
Obrázok

rip_H0M3R
Dátum registrácie: 15 Novembra 2008, 10:29

Príspevokod užívateľa rip_H0M3R » 1 Novembra 2010, 11:49

V kazdom pripade AK - najma ak 74 a novsie.... tolko vyhod nema ziadna ina zbran a v dnesnej dobe sa daju uz velmi lahko upravit tak aby splnali takticke funkcie ako M4/G36 (ciastocne aj MP5)

Podla mna najlepsia volba je Dboys AK seria.... velmi lahko rozobratelne , V3 mechabox , ocelove/kovove , poriadne drevo , 7mm gearbox , moznosti na rozne baterky (co sa o M4 ani o G36 povedat neda... no teda pokial nechces chodit jak srandista s oblepenou zbranou) , vyborna kompatibilita , staci tam dat systema hop up a element hop up komoru a zbran je o 50% lepsia... vykon: 390-410fps (meranych), zivotnost: volakedy velmi slaba , no posledny rok isiel DB velmi dopredu takze nebojim sa povedat ze pomaly ale iste predbieha cymu a uz sa da porovnat s JG.

Tiez dobra ale uz podstatne drahsia volba je Cyma AKM series , vykon okolo 450fps (casto aj viac, co tejto zbrani znemoznuje vstup do budovy) , no podla mna niesu az take pekne ako Dboys (kalash) a podstatne nepraktickejsie co sa tyka rozoberania, zivotnost: zalezi od kusu, narozdiel od DB su cymy velmi nachylne na silne baterky (viac ako 9,6V = rozžute vnutro)... velka chyba pri cyme je rozoberanie, mam 5 skusenosti s tym ze ked sa cyma rozobrala tak sa chvilu nato pokazila, no mame jednu este nerozobratu ktora ma 150000 ran za sebou (2 a pol rocna).

Taktiez velmi dobra volba ale na Slovensku nie velmi dostupna volba je AK od JG. Je to este dost cerstva zalezitost, tak jedinu skusenost mam s mojim JG blowback kalachom. Blowback je zaujimava vec , no po case to omrzi , ficim na 11,1V baterke a preto mi blowback robil sarapatu s kolesami > musel som ho odpojit. Maju neprakticke rozoberanie (ako cyma), telo z lisovanej ocele (kvalitka), krasne spracovanie, vnutro... moje nebolo velmi kvalitne ale ako som spominal, fical som na silnej baterke, vykon 390-410fps (meranych). Po odpojeni blowbacku je to vyborna zbran, jedina vec whodna na vymenu je hop up gumicka od Systemy.
Последная поездка на Баттлефиелд 7 красная группа
Obrázok
Obrázok

Sanxo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Sanxo » 1 Novembra 2010, 15:35

Tonco247 napísal:DBoys AKS-74U wood http://www.municak.sk/airsoft/db-aks-74u-wood
JG MP5SD5 http://www.municak.sk/airsoft/jg-mp5sd5
Čo myslíte.Čo by bolo lepšie?Dík za rady.

z tychto dvoch by som asi bral MP5. Osobne sa mi AKSko nepaci vzhladovo, ale co sa tyka kvality, myslim si, ze navrch ma MP5. AK by som asi bral od cymy, ale klasiku AK-47

Inak AKS-ko upravuje P&J. Osobne s nimi nemam ziadne skusenosti, ale pocul som uz na nich aj chvalu ale aj negativa.
Obrázok

Sanxo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Sanxo » 14 Mája 2012, 15:55

Potrebujem sa poradiť. Na Pružine mi odišla kamošova MP5 - vylámalo zuby na napínacom kolese (čo naťahuje piest). Pozeral som teraz na AS Morava aj AS Pro nejaké sety kolies, ale pravdupovediac neviem ktorý si vybrať. Poradíte mi ktorý brať?

V MP5 je 130 pružina od ASPro, presná hlaveň, CA High Torque motor, 9,6V batéria.
Obrázok

@ndy25
Dátum registrácie: 10 Februára 2010, 10:39
Klan Tag: LAMA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa @ndy25 » 14 Mája 2012, 15:56

Sanxo napísal:......

Toto skus s Pajom poriesit, pripadne mu posli fotky a on ti mozno bude vediet poradit co a ako. :wink:
Paja uz mal "zopar" zbrani rozobratych, prip. opravoval....a pokial sa nemylim tak ma aj on nejaku MP5.
Obrázok
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

paja750
Dátum registrácie: 8 Augusta 2008, 06:11
Klan Tag: SARS

Príspevokod užívateľa paja750 » 14 Mája 2012, 16:12

Sanxo napísal:Potrebujem sa poradiť. Na Pružine mi odišla kamošova MP5 - vylámalo zuby na napínacom kolese (čo naťahuje piest). Pozeral som teraz na AS Morava aj AS Pro nejaké sety kolies, ale pravdupovediac neviem ktorý si vybrať. Poradíte mi ktorý brať?

V MP5 je 130 pružina od ASPro, presná hlaveň, CA High Torque motor, 9,6V batéria.

Mužu ti doporučit tenhle set. Mám s ním jen ty nej zkušenosti. Je sice dražší ale drží. Navíc ma samovymezovací podložky:-)
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=198

Sanxo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Sanxo » 14 Mája 2012, 16:46

Presne nad tým setom som uvažoval, ale odrádzajú ma reakcie ľudí na piest v sete - údajne má až príliš kalené ozubenie, ktoré zvykne praskať v mieste chýbajúceho zubu na konci.
Obrázok

paja750
Dátum registrácie: 8 Augusta 2008, 06:11
Klan Tag: SARS

Príspevokod užívateľa paja750 » 14 Mája 2012, 16:56

montoval jsem už tři tyhle sety a bez problému. navic tenhle set je i součástí kompletního mechu od aimtopu a ten mam skoro rok a bez problemu.:-)

Randalllneomb
Dátum registrácie: 4 Januára 2017, 12:42
Klan Tag: Xt.sol

Pomoc pri výbere zbrane a prislusenstva

Príspevokod užívateľa Randalllneomb » 4 Januára 2017, 15:57

Podla mna na plynovky mas dost maly rozpocet.
treba ratat
zbran
zasobniky aspon 3-4ks
plyn a toto bude len narastat

Uvaz, ze pokial nepojdes na HPA tak ta hra bude stat minimalne 10€ a viac za kratku bitku minies minimalne 1 flasu plynu ale zvacsa aj viac
WE zbrane su taky zakladny low end....
je na ne spustu dielov, ale aj ich spustu budes musiet dat do zbrane.

Návrat na "Výzbroj a výstroj"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný