3 dotazy

FAQ about forum
GooD.Parasite(CZ)
Dátum registrácie: 26 Marca 2007, 22:52

3 dotazy

Príspevokod užívateľa GooD.Parasite(CZ) » 1 Októbra 2009, 20:44

zdravíčko, chtěl bych se optat:
1:( pokaždý se musim přihlašovat na forum abych byl na svym účtu (Win7, IE 8, ....zkoušel jsem mazat cookie podle FAQ ale nepomohlo)
2:( když píšu PM, nebo do topicu - když tam mám víc textu (edituju např...):
nevidim text = po každym napsanym slovu skočí "text screen" nahoru - takže když píšu dolu popř chci upravovat, je to problem...
3:( sakra pořád mě někdo ruší, až jsem to zapomněl

Dynalon
Dátum registrácie: 6 Novembra 2005, 14:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: 3 dotazy

Príspevokod užívateľa Dynalon » 1 Októbra 2009, 21:11

1. mrkni jestli nebude problem ve sprave cookie v tom IE8 a nebo vyzkousej jiny prohlizec
2. vypada to ze se tvuj prohlizec nema rad s javascriptem, opet bych zkusil jiny prohlizec
3. zkus sluchatka, u me to zabira :)

Konecne jsem si stahl W7 Professional a o vikendu se je chystam nahodit, takze pri te prilezistosti se na to muzu mrknout a otestovat ty problemy o kterych mluvis. Ze strany fora ale asi pujde opravit jen ten JS. Kdyz na neco prijdu tak dam vedet.

GooD.Parasite(CZ)

Príspevokod užívateľa GooD.Parasite(CZ) » 3 Októbra 2009, 14:27

díky za info
1.) zkoušel jsem co šlo, no když bude čas tak to ještě zkusim ale pochybuju...
2.) je zvláštní že mi to dělalo i na xpčkách... myslim že i ve firefoxu ale to bych kecal
3.) dobrej nápad sluchátka jsem na hlavě neměl snad rok #-o

4.) hlavně že mám w7 64bit a 3gb ramek

Dynalon
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Dynalon » 4 Októbra 2009, 21:28

No zkoušel jsem ten IE8 a co se týká toho přihlašování tak na poslední verzi IE8 s aktualizacemi jsem žádný problém nezaznamenal.
Co se týká toho druhého problému, tak s tím se dá udělat několik věcí. Já osobně to spíš považuji za problém prohlížeče, než stránky. Ze strany fóra můžeme udělat dvě věci. Buď pro IE8 vyřadíme JS, který to nepřímo způsobuje, tím ale můžete přijít o jistý uživatelský komfort při editaci příspěvků. Nebo se můžeme zkusit podívat po nějaké funkční šabloně jiného grafického stylu pro tento typ fóra a pak to skloubit dohromady, to je ale na pár dní experimentů. Proto bych se spíš přiklonil k té úpravě JS a nebo se na to prostě vybodneme a zkusíme počkat, jestli s tím Mrkvosoft něco neudělá. Pokud by to dělalo ve více prohlížečích, tak se s tím samozřejmě budeme zabývat hlouběji, ale jen kvůli IE8 se mi s tím opravdu nechce moc babrat.

Dynalon
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Dynalon » 4 Októbra 2009, 23:32

BlaCKBloOD napísal:Problem IE8 to nie je a ani W7, lebo som oboje pouzival. Problem je v uzivatelovi PC, ktory nevie 2x rychlo stlacit mysku na prihlasovacom policku. V tom je IE8 o nicom, musis tam tukat. Chrome staci stlacit uz iba OK alias Login.

Parasite mel na mysli neco jine - trvale prihlaseni ve smyslu prihlasis se, zavres prohlizec, otevres prohlizec, najedes znovu na stranku a nemusis se prihlasovat, protoze prohlizec ma od posledni relace platnou cookie, takze jsi rovnou prihlaseny.

GooD.Parasite(CZ)

Príspevokod užívateľa GooD.Parasite(CZ) » 5 Októbra 2009, 20:27

dvakrát kliknout jsem se asi ještě nenaučil ale myslel jsem to tak jak píše Dynalon....
zkusim co nejdřív nainstalovat firefox, i když tenhle IE se mi celkem zamlouvá (na jinejch webech mi v něm automatický přihlašování funguje)

Užívateľov profilový obrázok
Thaek
Dátum registrácie: 22 Marca 2007, 14:47
Klan Tag: R@ptor
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Thaek » 6 Októbra 2009, 14:24

Mozna je to mimo tema,ale zeptam se.Taky zvazuju,ze nainstaluju Windows 7.Jsou uz s ceskou instalaci,anebo se tam potom musi dodatecne cestina nahodit?A jak je to resene s crackem ci necim podobnym.Predpokladam,ze ne vsichni maji legalni OS :wink:

Dynalon
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Dynalon » 6 Októbra 2009, 14:35

Ano jsou uz k dispozici v ceske lokalizaci, zrovna na nich jedu (legalne). Cracky poprosim resit jinde :wink:

GooD.Parasite(CZ)

Príspevokod užívateľa GooD.Parasite(CZ) » 6 Októbra 2009, 14:44

w7 stačí ang, pak se stáhne česká aktualizace...kdyžtak pm

jo a už jsem si vzpomněl na tu 3.) otázku která mi minule vypadla - svítí mi tu červeně "pár" nepřečtenejch topiců a nějako jsem nenašel jak to udělat aby byli jako přečtený - myslim že se to dělalo na board index - smazat cookie je dole napsáno - ale to mi nepomohlo....

Dynalon
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Dynalon » 6 Októbra 2009, 15:14

Dej si obsah celého fóra (Board index) a uplne dole je "Označiť všetky fóra ako prečítané" (Mark forums read).

GooD.Parasite(CZ)

Príspevokod užívateľa GooD.Parasite(CZ) » 6 Októbra 2009, 18:24

díky už to mám
hledal jsem to snad minutu :D
je to takový neviditelný :oops:

Thaek
Dátum registrácie: 22 Marca 2007, 14:47
Klan Tag: R@ptor
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Thaek » 6 Októbra 2009, 18:58

Dynalon napísal:Ano jsou uz k dispozici v ceske lokalizaci, zrovna na nich jedu (legalne). Cracky poprosim resit jinde :wink:

No jasne,rozumim :wink:

Katka
Dátum registrácie: 22 Decembra 2008, 20:09
Klan Tag: Sanxova
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Katka » 10 Októbra 2009, 19:23

GooD.Parasite(CZ) napísal:díky už to mám
hledal jsem to snad minutu :D
je to takový neviditelný :oops:

Ja som si to tiež všimla až teraz :lol: :lol: :lol: . A hľadala som to nie raz :oops: :roll: .
80% mozgu človeka tvorí kvapalina. U niektorých brzdová...

Návrat na "Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný